Trafik Müşaviri Hizmetleri

Trafik Müşaviri bireysel veya kurum içi şirket araçlarınızın trafik için gerekli yasal zorunluluklarını sizin adınıza takip ediyoruz. Araç muayenesi işlemleri, Vergi borcu, trafik cezası borcu takibi, Müşavirlik işlemleri ile ilgili hukuki ve mali danışmanlık, Zorunlu trafik sigortası, Kasko poliçesi takibi. Trafik şubelerinde ve nakil vasıtalarındaki sorunların çözümü, Haciz, rehin vb. İşlemlerin konulması veya kaldırılması, Kanun değişikliklerinin bildirilmesi, K belgeleri işlem takipleri.

Üsküdar İstanbul’da bulunan trafik müşavirliği ve danışmanlık merkezimizden Türkiye’nin her yerine müşavirlik ve tüm hizmetlerimizi verebiliriz.

İstanbul’un aşağıda listelenen ilçelerinde hizmetimiz ve bağlı yerimiz bulunmaktadır:

Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

Anadolu yakasında;

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy,  Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Teklif İste

Aşağıdaki form aracılığı ile satış temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yukarı Çık