Hasar Operasyon Yönetimi

Trafik müşaviri hasara uğrayan araçlarınıza ait işlemleri hızlı ve size faydalı olacak şekilde çözer. Çözümünü bilmediğiniz, karşılaştığınız farklı ve olağanüstü hasar durumlarını takip ediyoruz. Hasar tasfiyesi işlemlerinde bilinen ve uygulanan süreçleri en aza indirerek kısa sürede sorunlarınızı çözüme ulaştırırız.

Trafik kazaları, sigortasız araçlar ile yabancı plakalı araçların karışmış olduğu kazalar sonucunda karşılaştığınız sorunların çözümünde, uzman ve deneyimli kadrosuyla sürecin başından sonuna kadar sizlerin yanında olarak sorunlarınızın giderilmesi için çalışıyoruz.

Hasar yönetimi danışmanlığımızdan yararlanın.

Üsküdar İstanbul’da bulunan trafik müşavirliği ve danışmanlık merkezimizden Türkiye’nin her yerine müşavirlik hizmeti verebiliriz.

İstanbul’un aşağıda listelenen ilçelerinde hizmetimiz ve bağlı yerimiz bulunmaktadır:

Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

Anadolu yakasında; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy,  Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Teklif İste

Aşağıdaki form aracılığı ile satış temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hasar Operasyon Yönetimi

Bize Ulaşın

Gazi Cad. Murat Reis Mah. No: 97-B
Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0212 495 89 16

Haberiniz Olsun!

Yukarı Çık