HİZMETLERİMİZ

Bireysel ve kurumsal trafik işlemlerinde müşavir olarak yasal zorunlulukları sizin adınıza yaparız.

Hızlı Bilgi: (0216) 495 89 16

Bireysel ve kurumsal araçların trafik işlemlerinde müşavirlik; araç bandrollerinin ödenmesi, araç muayenesi işlemleri, vergi borcu, trafik cezası borcu takibi, trafik işlemleri ile ilgili hukuki ve mali danışmanlık, zorunlu trafik sigortası, Kasko poliçesi takibi.

Trafik şubelerinde ve nakil vasıtalarındaki sorunların çözümü, haciz, rehin vb. işlemlerinin konulması veya kaldırılması, kanun değişikliklerinin bildirilmesi, K belgeleri işlem takipleri devamı..

Araç devir, araç nakil, araç tadilat, şahadetnameli araç işlemleri ve plan projeler.

Bilgi: (0216) 495 89 16

Araç devir işlemleri, satın almış olduğunuz 2. el araçların devir, Araç nakil işlemleri, ilden ile yapılan devir işlemlerini Güler Trafik ile çözebilirsiniz.

Şahadetnameli araç işlemleri, yurt dışından veya Tasiş, Orman İdaresi, Gümrük gibi devlet dairelerinden almış olduğunuz sıfır ve ikinci el araçların tescil işlemleridir gerçekleştirilmesidir. Devamı..

Trafikten Çekme İşlemleri, Ruhsat Plaka Zayi İşlemleri, Hurda Araç İşlemleri, Rehin, Haciz Kaldırma, Koyma

Hızlı Bilgi: (0216) 495 89 16

Ocak ve temmuz aylarında araç bandrollerinin ödenmesi, Araç muayenesi işlemleri, Vergi borcu, trafik cezası borcu takibi, Müşavirlik işlemleri ile ilgili hukuki ve mali danışmanlık, Zorunlu trafik sigortası, Kasko poliçesi takibi.

Trafik şubelerinde ve nakil vasıtalarındaki sorunların çözümü, Haciz, rehin vb. İşlemlerin konulması veya kaldırılması, Kanun değişikliklerinin bildirilmesi, K belgeleri işlem takipleri devamı..

Hasar Yönetimi: Hasar oluşmasından itibaren aracın bulunduğu yerden ilgili servis birimine ulaştırılması ile başlayan ve onarımın bitirilip size geri teslimi...

Bilgi: (0216) 495 89 16

Hasar Tasfiyesi işlemlerini yürütürken tamamen profesyonel Hasar Yönetimi ve Danışmanlık kadrosuyla hizmet sağlamaktadır.

Profesyonel Hasar Yönetimi ve Danışman kadrosu sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşır, sigorta kapsamında oluşan zararlar giderilinceye kadar sizlere destek olur.

Üsküdar İstanbul’da bulunan trafik müşavirliği ve danışmanlık merkezimizden Türkiye’nin her yerine trafik müşavirliği ve danışmanlığı yapmaktayız. 81 il için gerekli işlemlerde bizi arayın.

Telefon: (0216) 495 89 16

İstanbul Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir,Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

İstanbul Anadolu yakasında; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

BLOG / HABERLER

Araç sigortası ve kasko yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz!

Konut sigortası yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz!

Seyahat sigortası yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz!

Yukarı Çık